Komunál, kapela z Chlumce nad Cidlinou je hodně skloňovaným jménem na naší hudební scéně a vládne obrovskou základnou svých fanoušků, kteří často jezdí za kapelou stovky kilometrů a právě na tuto "Komunální rodinu" se chci zaměřit.

Celý rockový svět se těžce vzpamatovává z odchodu famózního kytaristy Eddieho Van Halena, nicméně bulvár a podobní "honiči senzací" vyrukoval se "zaručenou zprávou" a to, že Eddieho syn, Wolfgang, zaujme jeho místo kytaristy v kapele Van Halen a že se skupina dává dohromady společně se zpěvákem Sammy Hagarem, basistou Michaelem Anthonym, bubeníkem...

Skupina Harlej natočila třetí klip k albu Smutku dávám sbohem, které vyšlo v březnu tohoto roku. Hlavní roli v obrazovém ztvárnění skladby Až tady jednou nebudu přijal herec Tomáš Hanák.

Majitel berounského rockového klubu Prdel, Martin "Kabát" Hruška, který je rovněž bubeníkem kapely Bulldog přišel v čase omezení ohledně Covid19 s celkem unikátním projektem, který jistě stojí za pozornost.

V záplavě tuzemských kapel lze jistě najít i uskupení, která si jistě zaslouží pozornost. Bezesporu jednou z nich je pražská kapela Lokomotiva Planet, působící na naší hudební scéně už od roku 1996.

Nedávno mne na Facebooku vyhledal jistý Jiří Hofbauer, který mi psal o jejich kapele 21 Gramů. Požádal mne, jestli bych se nechtěl s kapelou 21 Gramů seznámit více a poznat jejich muziku. A jelikož jde o skupinu, která jistě stojí za pozornost, chceme jí představit i Vám.