Kapela Alžběta vyrazila na svůj letošní čtvrtý koncert v sobotu 27. června 2020 do obce Kočí. Za sebou má již vystoupení v Žacléři, Újezdě u Přelouče a první akci po půl roční pauze ve Sloupně. Nutno dodat, že na všech 4 koncertech byla hojná účast.

Nenechte si ujít, jak moderátorka, zpěvačka a herečka Verča Zelníčková odmítne hrát s Kůsofkou flašku. Dál se tu dozvíte jak namíchat v létě "Kůsofkův lomcovák", což je super drink, který 100% uvolní, no a hlavně vás tu čeká super porce aktuálních klipů od českých rockerů, mimo jiné i televizní premiéra nového společného klipu skupin TRAKTOR a ...

Ani ve snu by ho dle jeho slov nenapadlo, že jednou co by basák naskočí ze zemřelého Dědka Šindeláře a stane se součástí české rockové legendy jménem Katapult.
Řeč je o Andy Budkovi, který právě dnes oslaví své 36. narozeniny.

Koncertní série Dixie On the Road pokračuje! V teplickém klubu KNAK čeká fanoušky 26. června Blanka Šrůmová a Jan Sahara Hedl, tedy Něžná noc. Nemůžete dorazit? Opět se chystá živý přenos na facebooku, youtube a webu.

Úspěšná slovenská heavymetalová kapela konce 80. let, Makar Čudra se slavným hitem Strigy, na sabath, v níž začínali např. muzikálový zpěvák Peter Švestka, kytarista Vlado "Jerzy" Jurča (Svobodná Evropa, Extip) či král šlágrů Otto Weiter, se vrací na scénu. V nové sestavě, s novým hlasem a kromě klasických hitů i s novými metalovými peckami.

Na rozdíl od toho, co tento termín napovídá, název kapely Opera, která v názvu používá číslovku 3, nebyl inspirován klasickým vystoupením, které se odehrává v divadelním prostředí. I přesto, že se v jejich hudbě také vyskytují dramatické prvky, název kapely pochází z latinského slova "práce" nebo "tvorba".

Současná epidemiologická situace dala na několik týdnů usnout živým kulturním akcím a s ní také vyvstaly otazníky nad naplánovanými koncerty. To se nevyhnulo ani připravovanému 38. ročníku Folk-blues-beat festivalu Valašský špalíček. Přijatá opatření se ale postupně začínají rozvolňovat a po dlouhých jednáních a za daných opatření se festival v...