Majitel berounského rockového klubu Prdel, Martin "Kabát" Hruška, který je rovněž bubeníkem kapely Bulldog přišel v čase omezení ohledně Covid19 s celkem unikátním projektem, který jistě stojí za pozornost.

V záplavě tuzemských kapel lze jistě najít i uskupení, která si jistě zaslouží pozornost. Bezesporu jednou z nich je pražská kapela Lokomotiva Planet, působící na naší hudební scéně už od roku 1996.

Nedávno mne na Facebooku vyhledal jistý Jiří Hofbauer, který mi psal o jejich kapele 21 Gramů. Požádal mne, jestli bych se nechtěl s kapelou 21 Gramů seznámit více a poznat jejich muziku. A jelikož jde o skupinu, která jistě stojí za pozornost, chceme jí představit i Vám.

Od 1.8. se můžete těšit na druhý prázdninový nesoutěžní speciál, ve kterém na vás čeká další porce parádních klipů od českých rockových kapel. Zpěvačka a moderátorka Veronika Zelníčková vám také prozradí jedno veřejné tajemství, které se týká Kůsofky.

Německá heavymetalová legenda Accept nahrává nové album. Ač by se vlastně dnes dalo říct, že pouze značka Accept trvá, neboť kapela čistě německá nějaký ten rok už není.

"Světla do očí a decibely spálily nás svou sílou, v každém sále se zvednul prach..." je část textu jedné ze známých písniček pražské kapely Pumpa. Tento krásný song pravdivě popisuje éru počátku bigbítu u nás. Bylo tomu tak, v dobách českého "rockového pravěku", že každý kraj měl své rockové srdcaře, kteří obrazně řečeno v té nelehké době, kdy...

Švédsko - dánská metalová kapela Amaranthe na rok 2020 naplánovala vydání své již šesté studiové desky. Následovník posledního studiového alba, které vyšlo pod názvem Helix v říjnu roku 2018 ponese název Manifest a bude vydáno v pátek 2. října 2020.