"Buďme sami sebou!" - vzývá na novém singlu zpěvačka VIOLET

09.06.2020

Text: Pepíno Sodomka

Zpěvačka VIOLET vydala 31. 3. 2020 druhý singl SAMA SEBOU svého sólového projektu Veronika&Violet

Violet je talentovaná zpěvačka s krasným sametovým hlasem a otevřeným srdcem. Milující máma i manželka. V minulosti byla součástí několika rockových kapel. Nyní se však věnuje výhradně vlastní sólové kapele Veronika&Violet

Zpěvačka trpí poruchou pigmentu, vitiligem, což se projevuje světlejšími fleky na různých místech po celém těle. Při tvorbě repertoáru čerpá Violet ze svých prožitků, zkušeností a pocitů. Dá se tedy říci, že vkládá do skladeb kousek ze sebe sama. Ne jinak tomu bylo rovněž v případě druhého singlu. 

Sama Veronika se k otázce, co novou písní chtěla říct, vyjádřila takto:
"Nikdy nechtějte večeřet s Lordem. Myšleno se "šlechtou" falešnými proroky a králi. Lidmi hrajícími si na bohy a krále. Manipulátory, kteří vás tlačí, kam oni potřebují. Lidmi, kteří vás budou brát a mít rádi, jen když budete vyšlapovat a chovat se tak, jak oni uznají za vhodné. STOP!
Vláda, politika, mnoho falešných proroků a lidí s tím spojených. Otevřme oči! Lepší bolestná pravda a upřímnost, než faleš a zlo. Ať nás láska pohání a bojujeme za pravdu. Buďme sami sebou, nebojme se odmítnutí a odsouzení. Cesta na věčnost je trnitá, bolestná, ale život věčný navždy. ❤ Nikdy nechtějte večeřet s "Lordem" i za cenu, že zůstanete sami bez přátel a lidé vás odsoudí. Odměna bude obrovská..." 

 

Melodická rocková píseň SAMA SEBOU vznikala ve spolupráci Violet a kytaristy/producenta Leo Holana (Ex-Škwor). Podmanivá skladba zaujme fanoušky na první poslech silným hlasem zpěvačky, který zde dostává výrazný prostor. Důležitý a neodmyslitelný element písničky spočívá v textu, jenž jí dodává další rozměr. Každý si v něm nalezne kousek ze svého života, především v klíčové frázi: Když pochopíš, co je tvůj úkol, nikdy se neztratíš

Náš dojem je, že jako celek působí skladba povzbudivým, bojovným dojmem!

Více info najdete na www.veronika-violet.com , nebo facebooku  www.facebook.com/veronikafialovaviolet/ 

Foto: archív Violet