Jon Bon Jovi servíruje jídlo zdarma lidem v nouzi!

19.12.2019

Americký rockový zpěvák Jon Bon Jovi během své kariéry vydal tři sólová alba a dvacet studiových alb se svojí kapelou, která k dnešnímu dni prodala více než 130 milionů nosičů po celém světě, čímž je jedním ze světově nejprodávanějších hudebních umělců.

Nyní ukázal, že má srdíčko na pravém místě! 
Otevřel totiž dvě komunitní restaurace, ve kterých se mohou zdarma najíst lidé v nouzi, ale i ti, které zrovna žádné problémy netrápí.
První z nich otevřel společně se svou manželkou Dorotheou Hurley v říjnu roku 2011 v New Jersey, další Bon Jovi otevřel o pět let později v blízkosti řeky Toms - tedy v oblasti, kterou v roce 2012 zasáhl ničivý hurikán Sandy.

K tomu ještě vlastní nadaci Jon Bon Jovi Soul Foundation, pomocí níž bojuje proti hladu, chudobě a pomáhá lidem bez domova.
Restaurace, v jejichž jídelních lístcích nenajdete žádné ceny, za celou dobu své dosavadní existence vydaly přes sto tisíc pokrmů. Lidé, kteří na jídlo v restauraci mají finance, mohou zaplatit dobrovolnou částkou ve výši dvaceti dolarů. "A tak zaplatíte jídlo někomu dalšímu," řekl Jon Bon Jovi. 

Myslím, že Bon Jovi zaslouží náš respekt a i jménem Rockmanie mu skládáme velký dík!

Zdroj : Lifee.cz 
Text : Pepíno Sodomka