Kapela Absolut Deafers hlásí comeback a vyráží na turné!

25.02.2020

Česká rocková kapela Absolut Deafers z Beskyd hlásí velkolepý comeback a vyráží na turné. Po pěti letech koncertování s Arakain a Dymytry se hudebníci vydávají vlastní cestou.Na oblíbeného frontmana Jokera se čtyřmi kumpány se mohou těšit fanoušci v 8 českých městech.

Po pěti letech koncertování s Arakain a Dymytry se Absolut Deafers vydávají vlastní cestou. S autorskou hudbou a jedinečnou show vyráží v doprovodu kapely Public Relations na jarní turné.

První si na své přijdou fanoušci na jaroměřském Hard&HeavyFestu, 14. března. Turné dále pokračuje do Zlína, Pardubic, Ostravy, Brna, Českých Budějovic, Plzně a Prahy.

Skalní příznivci se mohou těšit na staré i nové songy plné poetických textů, které píše frontman skupiny Jan Jašek alias Joker. Chytlavé melodie a nezapomenutelná show přivedou do varu i premiérové diváky. Ty potěší ochutnávka v podobě videoklipu k písni Král, který je už nyní k vidění online.

Elektroničtější Public Relations na turné představí nového zpěváka s ojedinělou barvou hlasu. Unikátní hlasy se tak v jednu chvíli potkají dva, protože kapely si připravily i překvapení ve formě společného programu."Už dlouho jsme chtěli udělat něco společně, tudížpřemýšlení, s kým pojedeme jarní tour, netrvalo dlouho. Lidsky si velmi dobře rozumíme, takže se na společné koncerty moc těším", uvedl Joker z Absolut Deafers.

V loňském roce Absolut Deafers dokázali, že umí dělat nejen dobrou hudbu, ale také dobré skutky. Výtěžek z posledního CD Live kapela zdvojnásobila a předala neziskové organizaci Zdravotní klaun.

Absolut Deafers: Jan "Joker" Jašek - zpěv, Jiří Czyž - kytara, Dominik Žižka - doprovodná kytara, Ondřej Larisch - basová kytara a Jonáš Mrva - bicí.

Public Relations: Přemysl Weber - zpěv, Jiří Sosik - kytara, Tomáš Klos - baskytara a
Marek Konečný - bicí.

Foto: Milan Polóny