Návrat hlásí slovenská heavymetalová legenda 80. let, kapela MAKAR ČUDRA!

19.06.2020

Vložil: Pepíno Sodomka

Úspěšná slovenská heavymetalová kapela konce 80. let, Makar Čudra se slavným hitem Strigy, na sabath, v níž začínali např. muzikálový zpěvák Peter Švestka, kytarista Vlado "Jerzy" Jurča (Svobodná Evropa, Extip) či král šlágrů Otto Weiter, se vrací na scénu. V nové sestavě, s novým hlasem a kromě klasických hitů i s novými metalovými peckami.


Kapela je jako po celou historii vedená kytaristou a autorem všech skladeb "mistrem Makar Čudra" Ivanem Kutným.
Novým zpěvákem se stal Harvey Havran (The Karnsteins, Daggerose, čaroděj, ex - Strygon), o druhou kytaru se stará Rado Nedbálek (Braňo "Temo" Černák & Temeraf, Janesession, ex - Strygon), basovou kytaru obsluhuje Vlado "VH - One "Harasník (Janesession) a za bicí se posadil Marek" Marc BK "Kučera (Braňo" Temo "Černák & Temeraf, The Karnsteins, Janesession, Daggerose, Tits of your girlfriend, ex - Extip).

Makar Čudra během měsíce června nahrává nové EP, které bude šířit nejen na CD, ale i na elektronických platformách. Během léta se objeví na pár koncertech na Moravě. Oficiální domácí premiéra se bude konat v bratislavském Randal Clubu 26.9. o 19 00 hodině.

Další informace a kontakt pro pořadatele najdete zde:
https://www.makarcudra.sk/ 
https://www.facebook.com/makarcudraheavymetal/  
https://bandzone.cz/_113835 

Kapelu Makar Čudra tvoří:
Ivan "Makar Čudra" Kutný - sólová kytara, vokály
Harvey Havran - sólový zpěv
Rado Nedbálek - sólová kytara, vokály
Vlado "VH - One" Harasník - basová kytara, vokály
Marek "Marc B. K." Kučera - bicí nástroje, vokály