Ozzy Osbourne - Do nového alba jsem vložil své srdce i duši!

25.12.2019

Text : Pepíno Sodomka

Ikona tvrdého rocku, Ozzy Osbourne vydá po novém roce své novinkové studiové album s názvem Ordinary Man.

Jako předzvěst nového počinu již zveřejnil dva nové songy,  a to Under the Graveyard
( tento klip můžete vidět pod tímto článkem ) a pecku Straight to Hell.

Klip Under the Graveyard je dá se říct polo-autobiografické video, které  bylo natočeno v Los Angeles. Vystupují v něm Jack Kilmer (jako Ozzy ) a Jessica Barden (jako Sharon ).
Poukazuje na to, co znamená pomocná ruka v temných obdobích života, jak tomu bylo v případě Ozzyho v době konce sedmdesátých let, na začátku jeho sólové kariéry.

 "Abych byl upřímný, je pro mě těžké se na klip dívat, protože mě to zavede zpět do některých nejtemnějších období v mém životě. Naštěstí mě Sharon podržela a věřila mi", řekl k novému videu sám Ozzy.

Rovněž se rozhovořil o novém albu :
"Toto album bylo darem vyšší moci - je to pro mě důkaz, že bych se nikdy neměl vzdát! 
Všechno to začalo, když jednoho dne přišla dcera Kelly a řekla : "Post Malone chce s tebou udělat song" a já odpověděl : "Kdo to je kurva Post Malone?!" 

Rapper a zpěvák Post Malone si totiž Ozzyho přizval do písně Take What You Want a jelikož Ozzy na Kelly dal, zrodil se tak nečekaný hit.

"Opravdu často jsem říkal Sharon, že bych měl udělat nové album, ale vždy vzadu v mysli jsem slyšel hlas, který mi našeptával, že na to prostě nemám tu zasranou sílu. Práce na nových písních mi neuvěřitelně pomohla a doufám, že si jejich poslech lidi užijí, do tohoto alba jsem opravdu vložil své srdce a duši", doplnil Ozzy, kterého jako by nový impuls v podobě práce na albu polil živou vodou.

My v Rockmanii se na Ordinary Man neskutečně těšíme, co Vy?!

Foto a video : Archív Ozzyho