Pořadatel živanického festivalu podpořil partu rockerů, která pomáhá dětské klinice!

25.01.2020

Text: Pepíno Sodomka

Nedávno jsme zde informovali o opravdu záslužné činnosti party rockerů, sdružené pod názvem ROT KART BANDA, která vzešla z původního fan-klubu kapely Traktor a má nyní již téměř 800 členů!
Téhle rockové partě není  lhostejné, co se kolem nás děje a za poslední 4 roky realizovala  několik finančních sbírek na podporu darování krevní plazmy v nemocnici Šumperku a na podporu hemato-onkologického oddělení dětské kliniky FN Olomouc.

Tato banda rockerů se srdíčkem na pravém místě 29.05.2020 - 30.05.2020 pořádá dvou-denní benefiční rockový festival v areálu Losinka v Rapotíně, jehož výtěžek půjde právě do zmíněných nemocničních oddělení.

Jejich činnost se nyní rozhodl a to výrazně podpořil Pavel Šurkala, což je pořadatel festivalu zvaného Živanický rockový masopust.
Pavel se rozhodl daroval 20.000 Kč právě na tento festival a tím podpořit hemato-onkologické oddělení dětské kliniky FK Olomouc, což je čin hodný respektu!
Jak Pavel skromně říká, tím tedy vlastně všichni návštěvníci minulého ročníku jeho festivalu přispěli částkou 20 kč, což je jejich podíl z prodaných vstupenek.

Živanický rockový masopust je festival, který se stává tradičním a oblíbeným festivalem pardubického kraje, kam na "staré dobré" bigbítové časy si zavzpomínat přijíždí lidé z celé naší země.

Rovněž i v tomto roce se tento festival v Živanicích bude konat a to 29.8.2020 od 16. hod a uvidíme a uslyšíme zde kapely Špejbl's Helprs, což je výborný, i za hranicemi naší země uznávaný revival AC/DC, dále Benefit, Vítkovo Kvarteto, Keks a skupinu Alžběta.

My v Rockmanii skládáme respekt jak Pavlovi Šurkalovi, tak i celé ROT KART BANDĚ a doufáme, že se s co největším počtem z Vás uvidíme na obou jejich festivalech!