Prague Summer Festival přiveze další zvučné jméno!

27.01.2020

Text: Martin Fejfar

Před nějakým časem jsme již avizovali, že se v rámci akce Prague Summer Festival 2020 dočkáme dvou zajímavých jmen z rockového světa.

Nyní pořadatelé informovali o další rockové veličině, která s v rámci výše zmíněné akce  podívá do Prahy.
Po legendárních Foreigner a nástupcích novodobého metalu,  Bring Methe Horizon,  pořadatelé oznámili vystoupení další rockové legendy.
V areálu bývalých Ledáren v pražském Braníku, kde se všechny koncerty budou konat,  ve čtvrtek 2. července vystoupí američtí The Offspring.

Americká kapela, která je považována za průkopníky renesance stylu punk rock v 90. letech se k nám vrátí opět po roce.
V srpnu loňského roku absolvovala smečka ze státu Kalifornie v USA u nás hned dva koncerty.
Nejprve se představili 20. srpna v Amfiteátru v Lokti nad Ohří a o den později v areálu Výstaviště v Brně.
Do Prahy se tedy vrátí po třech letech. Jejích poslední pražské vystoupení se totiž uskutečnilo v  Malé sportovní hale v Holešovicích dne 23. srpna 2017.

The Offspring sice do Prahy přivezli nůši nových hitů, ale největšího ohlasu se u fanoušků dočkali nahrávky z  nejúspěšnějšího období kapely.
Především ve druhé polovině devadesátých let totiž The Offspring válcovali svými hity nejenom rádia u nás, ale i ve světě.
Od té doby sice kapela pokračovat v natáčení nových věcí, ale ty ve většině případů publikum nechávají spíše chladným.

Jejich poslední albu vyšlo v roce 2012 pod názvem "Days Go By".
Toto album přineslo více efektů a elektroniky, než přirozeného rockového zvuku a kytarového soundu, kterým se právě vyznačovala jejich úspěšná tvorba na konci let devadesátých.
V letošním roce bychom se ovšem mohli  dočkat nových věcí.
Sama kapela mluví  o brzkém vydání desátého alba, na kterém opět spolupracují s producentem Bobem Rockem.

Čtveřice z Kalifornie ovšem slibuje na svých koncertech hrát především své nejúspěšnější hity "All I Want", "Original Prankster", "Bad Habit", "Gotta Get Away", "Why Don't You Get a Job?" nebo "Pretty Fly (For a White Guy)".

Muziku The Offspring jsme mimo jiné mohli také slyšet ve filmových snímcích (Batman navždy, Já, mé druhé já a Irena, Prci, Prci, Prcičky, Tajemství loňského léta a dalších...) i mnoha videohrách.

Vstupenky na pražský koncert kapely The Offspring si můžete zakoupit v předprodeji, který byl zahájen dnes, tedy v pondělí 27. 1. 2020 v 10 hodin.
Ceny vstupenek začínají na 1 190,- Kč a lze je zakoupit v prodejní síti GoOut

Prague Summer Festival nám tak slibuje velké jména a mimořádný letní hudební zážitek.