Rob Halford - Neměly by existovat žádné zákony, předpisy ani omezení!

17.12.2019

Text : Pepíno Sodomka

Zpěvák Rob Halford se spolu s Judas Priest  v příštím roce chystají oslavit 50 let existence.

Fanoušci jsou v napětí, zda na turné k půlstoletí těchto metalových titánů uvidí i bývalé členy Judas Priest.
A jelikož se tyto dotazy hromadí, Halford se k tomu rozhodl říci své v pořadu pro rozhlasovou stanicí Z93 z New Yorku :
"Zda se bývalí členové připojí k Judas Priest při výročním turné? To je skvělá otázka! Je to jako cokoliv jiného v rock'n'rollu. Miluji ten druh chaosu, který obklopuje rock'n'roll. O tom to všechno je. Neměly by existovat žádné zákony, předpisy ani omezení. S Judas Priest se může stát cokoli. Takže, dávejte velký pozor, zvláště když hrajeme naživo, třeba vás překvapíme!"

Rovněž se vyjádřil k turné s Iron Maiden, o němž řekl basák Judas Priest, Ian Hill, že by ho rád udělal co nejdříve, dokud jsou všichni ještě naživu.
"Je to všechno na věcech, které se odehrávají v pozadí, na mechanismech, díky nimž to funguje." řekl Rob a dodal : "Máme s Maiden úžasný vztah, který trvá mnoho let. Ve Spojených státech jsme spolupracovali již v 80. letech... je to skvělá britská metalová kapela!"

Přesné termíny celého  turné Judas Priest k 50. výročí nejsou ještě určeny, nicméně turné bude zahájeno 30. července - 1. srpna na Wacken Open Air
A jelikož Ozzy Osbourne vystoupí 13. listopadu 2020 v pražské O2 aréně a právě Judas Priest si pozval co by hosty, máme se tedy rozhodně na co těšit!