Rockeři z Chrudimska pořádají benefici na podporu nemocného chlapce!

11.08.2020

Text: Pepíno Sodomka

Kluci z rockových kapel Atrey,  In-Out III. cenová z Chrudimska rozhodně nemyslí jen na sebe a jejich přístup k životu a zájem o druhé rozhodně zaslouží respekt!

Pořádají společně dne  21. srpna 2020 benefici nazvanou Rockování pro Davida (2. ročník), což je společný projekt zmiňovaných kapel III. cenová a Atrey, vytvořený za účelem podpořit Davida Pištoru a jeho rodinu v boji s nepřízní osudu.

Davida srazilo auto, dlouhou dobu byl v kómatu a bojoval o život. Nyní je upoután na invalidní vozík. Ačkoliv utrpěl těžké poranění mozku je po mentální stránce v pořádku.
Nemá poraněnou míchu, byly však přerušeny cesty k pohybovému centru. Je zde šance, že se Davídek vrátí zpátky do normálního života. Rodiče, kteří se starají ještě o dvě děti, věnují nyní většinu času chlapci. Ten musí neustále cvičit. Nejlepší jsou pro něho lázeňské pobyty, které pojišťovna hradí jen dvakrát do roka, ostatní pobyty hradí rodiče sami.
Tyto pobyty jsou finančně velmi náročné. 

Proto rockeři organizují v pátek 21. srpna již druhý společný koncert v chrudimském R-klubu - na venkovním pódiu, za účasti kapel III. cenová, Atrey a In-Out.

Veškerý výtěžek ze vstupného a doprovodných aktivit bude poukázán na transparentní účet rodiny Davídka. První ročník dovolíme si říct se opravdu vydařil, proto jak my v Rockmanii, tak i kluci z pořádajících kapel věříme, že i letos to bude minimálně stejně úspěšné a získané prostředky budou vítanou podporou pro statečného Davida a celou rodinu!