Ronnie Atkins - I díky armádě krásných duší jsem porazil rakovinu!

13.02.2020

Text: Pepíno Sodomka 

Dánský zpěvák známé heavymetalové skupiny Pretty Maids, Ronnie Atkins, který rovněž od roku 2013 vystupuje s metalovou operou Avantasia, šokoval v říjnu minulého roku všechny metalové fans svojí zprávou, že ruší následující vystoupení,  protože podstupuje léčbu rakoviny plic.

""Je to až děsivé jako se vám může otočit svět vzhůru nohama během chvíle.
Šel jsem k lékaři na obyčejnou prohlídku a zmínil, že mě často bolí záda. Pak nastalo období spousty vyšetření, bronchoskopií, biopsií a nakonec, před třemi týdny mi lékaři oznámili, že mám rakovinu plic.To byl velký šok. Nejen pro mě, ale pro všechny okolo, pro rodinu. Přišlo to dost nečekaně, bez nějakých obvyklých příznaků.", tehdy sdělil světu šokovaný Ronnie.

Poté následovala operace a Ronnie podstoupil ještě téhož roku na podzim 33 ozařování a 4 chemoterapie.

Nyní zveřejnil zprávu, která jistě naplní radostí mnoho metalových srdcí po celém světě!:
"Před pár dny jsem dostal fantastickou zprávu, že na základě vyšetření, která jsem nedávno podstoupil, již neexistují žádné známky rakoviny! To je nejlepší zpráva, kterou jsem mohl dostat, díky Bohu!"

Samozřejmě si Ronnie uvědomuje, že z důvodu nebezpečí recidivy bude hodně důležitých následujících 5 let, ale jak říká, už teď je to velký krok správným směrem a velká úleva pro něho, jako i celou jeho rodinu.

"Teď je čas se zotavit, získat zpět nějakou sílu a dostat se zpátky do formy. Musím se s následky léčby vypořádat, takový už je život.", pokračoval Ronnie a dodal:
"Chci vyjádřit své upřímné pozdravy všem Vám, kteří jste taková moje armáda krásných duší, která mě podporovala pozdravy, zprávami, radami a modlitbami. Je to nádherné a jsem Vám navždy vděčný!"

Dobrých zpráv není nikdy dost a tato je opravdu ta nejlepší, jakou lze dostat!
Naše celá Rockmanie nadále přeje už jen pevné zdraví a moc se těší na Tvůj návrat, Ronnie!!!