Tak tohle rockový svět ještě nezažil - Brian May se stal módním návrhářem!

29.01.2020

Text: Martin Fejfar

Dalo by se říci, že Brian May je mužem devatero řemesel. Jeho práce v astrofyzice, kterou se dlouhodobě zabývá, nebo práce na univerzitě v Liverpoolu jsou s ním již několik let neodmyslitelně spjaty.

Pro nás rockery je ovšem nejdůležitější to, že je brilantním kytaristou, ať již jako kytarista kapely Queen, či ve společném duu se zpěvačkou Kerry Ellis.

Nyní se ovšem tento bard astrofyziky a rockové muziky pustil do vod pro něj doposud neprobádaných.
Jeho talent doposud skrývá ještě mnoho nepoznaného a tak se rozhodl přijít s osobním návrhem nové sportovní podprsenky.
Jeho nový objev nese název Official BMG Sports Bra • Design By Brian May a lze si jej zakoupit za cenu 35 liber.
Dostupná je v celkem pěti velikostech od té nejmenší tedy XS až po XL.
Poutavý design obsahuje celou řadu různých kytar, včetně Red Brian May's Red Special, což je Brianova kytara, bez kterého si ho dne již nedokážeme představit.

Popis produktu dodává: "Toto aktivní oblečení, zvýrazňující dokonalé umělecké talent Briana Maye, zobrazuje celou škálu kytar ze série Brian May Guitars jasným a odvážným designem s výraznými a jednotnými barvami".
Kromě podprsenky je možné si zakoupit košile a vesty zdobenou stejným designem kytary.Brian May se tedy evidentně vydal na dráhu módního návrháře.

V minulém týdnu jsme informovali o poctě, které se kapele Queen dostalo díky vydání pamětních mincí s jejich podobiznou.
Toto sám Brian May v minulém týdnu okomentoval slovy: "Je to pro nás nesmírná pocta" a poděkoval za to, že mohli být úplně první hudební kapelou ve Velké Británií, které se této pocty dostalo.

Nicméně nyní je tu opět něco nového a něco co nikdy žádný muzikant neudělal.
Tudíž se dá říct, že je ve svém oboru Brian May velkým průkopníkem a ukazuje, že rocková hudba má ještě stále spoustu nevyčerpaného potenciálu.
Ten se dá právě využít například při návrhu nového designu oblečení umělců.
Je otázkou času, kdy se i ostatní muzikanti nechají inspirovat a přijdou na trh s něčím podobným či půjdou ještě dále a udělají něco úplně nového.

Pokud si chcete, zakoupit novou sportovní podprsenku od Briana Maye můžete tak učinit zde:
https://shop.brianmayguitars.co.uk/bmg-accessories/bmg-sports-bra.html