Whitesnake se vrátí do Česka!

17.12.2019

Text : Martin Fejfar

Anglická hardrocková legenda Whitesnake se i v roce 2020 podívá do České republiky. Po necelém roce budou mít čeští fanoušci šanci vidět partu kolem zpěváka Davida Coverdalea opět na živo.

Akorát pražskou O2 Arénu vymění za brněnskou DRFG Arénu a hosta z letošního vystoupení anglické Def Leppard nahradí tentokrát u nás velmi oblíbená švédská hardrocková kapela Europe.

Europe jsou označení jako velmi speciálním hostem turné kapely Whitesnake právě pro rok 2020. Vybrané koncerty těchto dvou kapel především na britských zastávkách ještě doplní kapela Foreigner.

Té se bohužel české publikum v úterý 19. 5. 2020 v Brně nedočká.

I tak ovšem půjde ojedinělé propojení dvou hardrockových legend na jednom pódiu.

David Coverdale k vystoupení kapely v Brně říká toto:

"Jsme skutečně nadšeni a těšíme se na to, až v roce 2020 opět zahrajeme v České republice a společně ještě jednou oslavíme 40. výročí Whitesnake. A jsem moc vděčný, že už čtyřicet let cestuji po tomto neuvěřitelném světě - chceme svými koncerty oslavit ty nezapomenutelné okamžiky s miliony lidí... Všem, kteří se k nám na této úžasné cestě připojili, opravdu děkuji!! Miluji tyto sdílené okamžiky, stejně jako svojí práci. Ještě jednou díky za těch 40 let!".

Kapelu Whitesnake budeme moci vidět v tomto složení: David Coverdale (zpěv), RebBeach (kytary), JoelHoekstra (kytary), Michael Devin (basa), Tommy Aldridge (bicí), Michele Luppi (klávesy).

Whitesnake ne jenom, že zahrají nové věci z posledního třináctého studiového alba Flesh&Blood, které vyšlo v Květnu letošního roku, ale i své největší hity, které za čtyřicet let své existence nahráli.

Vstupenky budou k zakoupení v sítích Ticketmaster a Ticketportal od 20. 12. 2019 10.00.

Členové Live Nation klub: Od 19. 12. 2019 10:00 - 20. 12. 2019 10:00.

Vstupenky lze zakoupit v cenové relaci od 890 do 1590 Kč