Zdá se to jako nedávno, když roku 1979 Katapult v písní nám nastínil svojí vizi světa v roce 2006, kdy si děti nebudou mít kde hrát.
Čas opravdu obrací stránky v kalendáři s rychlostí uragánu a právě dnes Olda Říha, kytarista a zpěvák této naší legendární rockové skupiny oslaví již své 72. narozeniny.

Dnes je tomu deset let od chvíle, kdy se rockový svět zastavil a ustrnul.
16. května roku 2010 ve věku nedožitých šedesáti osmi let totiž zemřel Ronnie James Dio a tím navždy umlkl jeden z nejlepších hardrockových hlasů všech dob.

19. dubna roku 1970 se v Novém Jičíně narodil člověk, jehož s klidným svědomím označím nejen za výborného rockového zpěváka, ale i za obrovského sympaťáka a pohodáře.
Ano, dnešního dne oslaví své 50. narozeniny Fany Michalík, který je rockovým fans známý hlavně z dřívějšího působení v kapele Citron, nyní co by člen uskupení Limetall.

16. duben je, co se týká naší tuzemské rockové scény dle mého názoru významným dnem.
Tohoto dne roku 1947 se v Brně narodil Zdeněk Kluka, bubeník, zpěvák, hudební skladatel a spolu-zakladatel kapely The Progress Organization, která byla později přejmenována na Progres 2.

Stále je dle mého názoru u nás hodně opomíjených opravdových osobností naši rockové scény a jednou z nich z nich je bezesporu Karel Jenčík, český bubeník, který právě dnes slaví své 68. narozeniny.